
ГродТоргМаш ТГ-150-М жүк арбасы
- Бар
- Коды:40280
158 347 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ГродТогрМаш ТГ-150-М жүк арбасы ірі габаритті жүктерді тасымалдауға арналған. Модель пневматикалық шиналары бар дөңгелектермен жабдықталған.
Сипаттамалары:
- Жүк көтергіштігі: 150 кг
- Өлшемдері: 520х675х1295 мм
- Салмағы: 14 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Гродторгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Биіктігі | 1295 мм |
| Тереңдігі | 675 мм |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 150 келі |
| Мақсаты | қойма, өндірістік |
| Платформа | тұтас |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 158 347 ₸


