
Жүк арбасы Gastrolux ТГ-087
- Бар
- Коды:70591
258 451 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ТГ-087 жүк арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда, кондитерлік және өнеркәсіптік-өндірістік үй-жайларда әртүрлі жабдықтар мен өнімдерді тасымалдау үшін қолданылады. Модель еуропалық өндірістің жоғары жүк көтергіш дөңгелектерімен жабдықталған. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген құрылым
- Айналмалы дөңгелектер d=100 мм
- тежегіші бар 2 доңғалақ
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32.1 кг |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Құрылым | Ашық |
| Мақсаты | өндірістік, қоймалық, өнімдерге арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 258 451 ₸


