
ПишТех ТТ-200 жүк арбасы
- Бар
- Коды:100872
85 576 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк арбасы Азық-түлік технологиясы ТТ-200 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ірі габаритті ауыр заттар мен өнімдерді тасымалдауға арналған. Модель 2 дөңгелекпен жабдықталған. Қаңқа ұнтақ бояумен боялған профильді құбырдан, платформа ұнтақ бояумен боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Платформаның биіктігі (еденнен): 85 мм
- Платформаның өлшемі: 400х330 мм
- Құбырдың өлшемі: 20х20 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 160 мм
- Қаптамадағы габариттері: 580х440х1210 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000044806 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.1 кг |
| Биіктігі | 1210 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 200 келі |
| Мақсаты | өнімдер үшін, қойма, өндірістік |
| Платформа | тұтас |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 85 576 ₸



