
ПишТех ТТ-200-М жүк арбасы
- Бар
- Коды:346940
69 292 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк арбасы Азық-түлік технологиясы ТТ-200-М қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ірі габаритті ауыр заттар мен өнімдерді тасымалдауға арналған. Модель 2 дөңгелекпен жабдықталған. Қаңқа ұнтақ бояумен боялған профильді құбырдан, платформа мен бүйірлік пластиналар қаңылтыр металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Металдың қалыңдығы:
- Қаңқасы: 4 мм
- Қорғаныс пластиналары: 2 мм
- Дөңгелектің диаметрі: 160 мм
- Құбыр профилінің қимасы: 25х25 мм
- Платформа өлшемі: 405х280 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.1 кг |
| Биіктігі | 1226 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 200 келі |
| Мақсаты | өнімдер үшін, өндірістік, қойма |
| Платформа | тұтас |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 585 мм |
- Бағасы: 69 292 ₸


