
ПишТех ТТ-300 жүк арбасы
- Бар
- Коды:96873
138 889 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк арбасы Азық-түлік технологиясы ТТ-300 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ірі габаритті ауыр заттар мен өнімдерді тасымалдауға арналған. Модель 4 доңғалақпен жабдықталған, олардың біреуі тығынмен. Қаңқа ұнтақ бояумен боялған профильді құбырдан, платформа ұнтақ бояумен боялған қаңылтыр болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Платформаның биіктігі (еденнен): 235 мм
- Платформаның өлшемі: 900х630 мм
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
- Платформа болатының қалыңдығы: 2 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 160 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1100х630х880 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000044807 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28.2 кг |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 300 келі |
| Мақсаты | өндірістік, қоймалық, өнімдерге арналған |
| Платформа | тұтас |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 138 889 ₸


