
ПишТех ТТ-500 жүк арбасы
- Бар
- Коды:96874
155 286 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк арбасы Азық-түлік технологиясы ТТ-500 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ірі габаритті ауыр заттар мен өнімдерді тасымалдауға арналған. Модель бір дөңгелекте тығыны бар 4 доңғалақпен жабдықталған. Қаңқа ұнтақ бояумен боялған профильді құбырдан, платформа ұнтақ бояумен боялған қаңылтыр болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Платформаның биіктігі (еденнен): 235 мм
- Платформа өлшемі: 1300х630 мм
- Құбырдың өлшемі: 40х40 мм
- Платформа болатының қалыңдығы: 2 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 160 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1530х630х880 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000044808 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 35 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Құрылым | Ашық |
| Максималды жүктеме | 500 келі |
| Мақсаты | қойма, өндірістік |
| Платформа | тұтас |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 1530 мм |
- Бағасы: 155 286 ₸


