
ПишТех ТБ-200 кір жууға арналған арба
- Бар
- Коды:253211
134 525 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Азық-түлік технологиясы ТБ-200 арбасы қоғамдық тамақтандыру орындарында, медициналық, білім беру және спорт мекемелерінде, сондай-ақ қонақүйлер мен қонақүйлерде құрғақ, лас және таза зығыр маталарды уақытша сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель түбі, бүйір тұтқалары, көлденең жолақ және түбі мен құбырлар арасында дәнекерленген шектеу жолақтарынан тұрады, оңай маневр жасау үшін жиегі резеңкеленген 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған. Арба толығымен тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттің көлемі: 200 л
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Биіктігі | 845 мм |
| Тереңдігі | 610 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 100 келі |
| Мақсаты | Киім-кешек үшін |
| Платформа | тұтас |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | платформалық |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 134 525 ₸


