
Жабық арба Марихолодмаш 695175.002
- Бар
- Коды:229922
237 641 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholdmash 695175.002 жабық арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жартылай фабрикаттарды сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель 3 сөремен және 4 доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегішпен. Жақтау, қаптама, топсалы есік және сөрелер AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген қаңқа
- Арбаны жылжытуға ыңғайлы тұтқа
Қосымша сипаттамалар:
- 1 сөреге тең бөлінген жүктеме: 50 кг
- Арбаға тең бөлінген жүктеме: 200 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
- Арбаның төбесінен тұтқаға дейінгі қашықтық: 100 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Түрі | Қалам |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ет жартылай фабрикаттарын тасымалдауға арналған 600х700х1000 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Дөңгелектер саны | 4 |
| Құрылым | Жабық |
| Мақсаты | өндірістік |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 237 641 ₸


