
ATESY ТГ-Л гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба-2.14-1.1-02
- Бар
- Коды:119143
202 992 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба-шпилька ATESY ТГ-Л-2.14-1.1-02 люкс сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында гастрономдарды ас үй кеңістігінен дайын тағамдарды тарату желілеріне дейін және кері қарай сақтау, уақытша сақтау және тасымалдау үшін қолданылады. Модель жоғарғы бөлігінде сыйымды сөремен жабдықталған. Рамалар қимасы 25х25 мм AISI 304 тот баспайтын құбырдан жасалған және профильді тот баспайтын құбырдан жасалған секіргіштер арқылы бір-біріне дәнекерленген.
Ерекшеліктері:
- Құрылымның қаттылығын арттыру үшін үстіңгі сөре
- Бағыттағыштарда гастроэмостьтардың бекітілуін қамтамасыз ететін және арба қозғалған кезде олардың құлап кетуіне жол бермейтін шеткі иіндері болады
- Бағыттауыштардың жиектерінде персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін қайырмасы (қайырмасы) болады
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның 2 тежегішпен жабдықталған
- Дәнекерленген құрылым
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. арбаға түсетін жүктеме: 150 келі
- Деңгейге макс. жүктеме: 20 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте көрсетілген асқазан сыйымдылығы жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Гастроэмкосттарға арналған арба ТГ-Л-2.14-1.1-02 (ТГ-1) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 21.1 кг |
| Биіктігі | 1060 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Деңгейлер арасындағы қосарланғандық | 80 мм |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1, GN 1/2 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 202 992 ₸


