
ATESY КШП-Л табақтарға арналған шпилька-арба-2.8-330.600-02- Жарайды
- Бар
- Коды:124028
705 432 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба-шпилька ATESY КШП-Л-2.8-330.600-02- OK сериялы Люкс қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында науаларды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Модель 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегіш құрылғылармен жабдықталған. Дәнекерленген құрылым толығымен AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне ұнтақ бояумен боялған көміртекті болаттан жасалған алынбалы қаптамалар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Бағыттағыштары бар торлары бар шаршы қималы құбырлардан жасалған конструкцияны білдіреді
- Бағыттаушы рельстердің конструкциясы науалардың бекітілуін қамтамасыз етеді және шпилька қозғалған кезде олардың құлап кетуіне жол бермейді
- Барлық жиектер пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде жарақаттануды болдырмайтын жиектерге ие
- Дәнекерленген құрылым
Қосымша сипаттамалар:
- Шпилькаға макс. жүктеме: 160 кг
- Деңгейге макс. жүктеме: 10 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 125 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Шпилька КШП-Л-2.8-330.600-02- ОК / Түйреуіш КШП-Л-2.8- 330.600-02- Жарайды |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 65 келі |
| Биіктігі | 1641 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Деңгейлер арасындағы қосарланғандық | 175 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Мақсаты | науалар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 330х600 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 880 мм |
- Бағасы: 705 432 ₸


