
ATESY ТГ-С гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба-2.14-1.1-02
- Бар
- Коды:124105
190 190 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба-шпилька ATESY ТГ-С-2.14-1.1-02 серия Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында гастрономдарды ас үй кеңістігінен дайын тағамдарды тарату желілеріне дейін және кері қарай сақтау, уақытша сақтау, сондай-ақ тасымалдау үшін қолданылады. Модель жоғарғы бөлігінде сыйымды сөремен жабдықталған. Рамалар AISI 201 тот баспайтын құбырдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Құрылымның қаттылығын арттыру үшін үстіңгі сөре
- Бағыттағыштарда гастроэмостьтардың бекітілуін қамтамасыз ететін және арба қозғалған кезде олардың құлап кетуіне жол бермейтін шеткі иіндері болады
- Бағыттауыштардың жиектерінде персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін қайырмасы (қайырмасы) болады
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның 2 тежегішпен жабдықталған
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Арбаға макс. жүктеме: 40 кг
- Деңгейге макс. жүктеме: 20 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Гастроэмкосттарға арналған арба ТГ-С-2.14-1.1-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер арасындағы қосарланғандық | 755-тен 780 мм-ге дейін |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1, GN 1/2 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 750 мм |
- Бағасы: 190 190 ₸


