
ATESY КШ-С табақтарына арналған шпилька-арба-1.12-350.600-02
- Бар
- Коды:123847
205 213 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба-шпилька ATESY КШ-С-1.12-350.600-02 серия Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында науаларды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Модель 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегіш құрылғылармен жабдықталған. Жиналмалы құрылым толығымен AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шпилька қозғалған кезде ыдыстардың құлап кетуіне жол бермейтін, ұштары бүгілген парақтан жасалған бағыттағыштар
- Шаршы қималы құбырлардан жасалған тіректер
- Барлық жиектер пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде жарақаттануды болдырмайтын жиектерге ие
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Шпилькаға макс. жүктеме: 160 кг
- Деңгейге макс. жүктеме: 15 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
Назар аударыңыз! Суретте көрсетілген науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Түйреуіш КШ-С-1.12-350.600-02 / Түйреуіш КШ-С-1.12- 350.600-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23.6 кг |
| Биіктігі | 1575 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Мақсаты | науалар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 350х600 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 113 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 415 мм |
- Бағасы: 205 213 ₸



