
ATESY КШ-Л гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба-1.14-1.1-02
- Бар
- Коды:123871
209 765 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба-шпилька ATESY КШ-Л-1.14-1.1-02 люкс сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында гастрономдарды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Модель 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегіш құрылғылармен жабдықталған. Дәнекерленген құрылым толығымен AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шаршы қималы құбырлардан жасалған тіректер
- Барлық жиектер пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде жарақаттануды болдырмайтын жиектерге ие
- Дәнекерленген құрылым
Қосымша сипаттамалар:
- Шпилькаға макс. жүктеме: 160 кг
- Деңгейге макс. жүктеме: 10 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте көрсетілген асқазан сыйымдылығы жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Түйреуіш КШ-Л-1.14- 1.1-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28 келі |
| Биіктігі | 1790 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 14 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 110 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 390 мм |
- Бағасы: 209 765 ₸



