
Табаларға арналған шпилька-арба ATESY КШ-Л-1.12-470.580-02
- Бар
- Коды:119911
210 226 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба-шпилька ATESY КШ-Л-1.12-470.580-02 люкс сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында науаларды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Модель 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегіш құрылғылармен жабдықталған. Дәнекерленген құрылым толығымен AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шаршы қималы құбырлардан жасалған тіректер
- Барлық жиектер пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде жарақаттануды болдырмайтын жиектерге ие
- Дәнекерленген құрылым
Қосымша сипаттамалар:
- Шпилькаға макс. жүктеме: 160 кг
- Деңгейге макс. жүктеме: 10 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
Назар аударыңыз! Суретте көрсетілген табалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Түйреуіш КШ-Л-1.12- 470.580-02 (КШ-1) / Түйреуіш КШ-Л-1.12-470.580-02 (КШ-1) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25 келі |
| Биіктігі | 1575 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 470х580 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 110 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 210 226 ₸



