
ATESY КШП-Л табақтарға арналған шпилька-арба-1.10-350.600-02
- Бар
- Коды:124025
241 353 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба-шпилька ATESY КШП-Л-1.10-350.600-02 люкс сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында науаларды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Модель 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегіш құрылғылармен жабдықталған. Дәнекерленген құрылым толығымен AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бағыттаушы рельстердің конструкциясы науалардың бекітілуін қамтамасыз етеді және шпилька қозғалған кезде олардың құлап кетуіне жол бермейді
- Барлық жиектер пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде жарақаттануды болдырмайтын жиектерге ие
- Дәнекерленген құрылым
Қосымша сипаттамалар:
- Науаның ені: 300-ден 350 мм-ге дейін
- Макс. науаның ұзындығы: 600 мм
- Максималды үлестірілген жүктеме:
- Жалпы: 160 кг
- Бір сөреге: 10 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
Назар аударыңыз! Суретте көрсетілген науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Шпилька КШП-Л-1.10-350.600-02 / Шпилька КШП-Л-1.10- 350.600-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27.5 кг |
| Биіктігі | 1620 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Мақсаты | науалар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 350х600 мм, 325х440 мм, 410х310 мм, 420х300 мм, 435х320 мм, 520х320 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 140 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 241 353 ₸



