
Табаларға арналған шпилька-арба ATESY КШ-Л-1.18-350.600-02
- Бар
- Коды:119921
294 627 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба-шпилька ATESY КШ-Л-1.18-350.600-02 люкс сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында науаларды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Модель 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегіш құрылғылармен жабдықталған. Дәнекерленген құрылым толығымен AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шаршы қималы құбырлардан жасалған тіректер
- Барлық жиектер пайдалану және санитарлық өңдеу кезінде жарақаттануды болдырмайтын жиектерге ие
- Дәнекерленген құрылым
Қосымша сипаттамалар:
- Шпилькаға макс. жүктеме: 160 кг
- Деңгейге макс. жүктеме: 10 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
Назар аударыңыз! Суретте көрсетілген науалар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Түйреуіш КШ-Л-1.18-350.600-02 / Түйреуіш КШ-Л-1.18- 350.600-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 35.8 кг |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 18 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 350х600 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 90 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 415 мм |
- Бағасы: 294 627 ₸



