
ПКА 20 комбайн машинасына арналған Abat ТП-20-1/1 жылжымалы арба-шпилька
- Бар
- Коды:24872
418 683 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТП-20-1/1 жылжымалы шаш қыстырғыш арбасы науалар мен гастрономдарды тасымалдауға және арбаны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ПКА 20 комбайнының жұмыс камерасының ішіне орналастыруға арналған. Модель 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пісірме табаққа рұқсат етілген жүктеме: 4 кг
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ТП 20-1/1 / 11000008706 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Биіктігі | 1647.5 мм |
| Тереңдігі | 690 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | бу конвектоматы |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін, пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 418 683 ₸


