
Abat ТШГ-10 гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:104896
237 911 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТШГ-10 шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен гастрономдарды тасымалдауға арналған. Модель 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған. Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
- Рұқсат етілген жүктеме: 100 келі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000804263 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.2 кг |
| Биіктігі | 1840 мм |
| Тереңдігі | 685 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін, пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 430х550 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 495 мм |
- Бағасы: 237 911 ₸


