
Abat ТШГ-16-2/1 жылжымалы арба-шпилька ШР‑16М ажыратқыш шкафына және РПШ-16-2/1 айналмалы пештеріне арналған
- Бар
- Коды:24875
303 819 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТШГ-16-2/1 жылжымалы арба-шпилька науалар мен гастрономдарды тасымалдауға және арбаны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында РПШ-16-2/1 наубайхана шкафының жұмыс камерасының ішіне орналастыруға арналған. Модель күшейтілген конструкцияға ие және 4 шойыннан жасалған ыстыққа төзімді айналмалы дөңгелектермен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 200 келі
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000804260 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Биіктігі | 1605 мм |
| Тереңдігі | 587 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | бөлшектік шкаф, айналмалы пеш |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін, пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1, GN 2/1 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 82 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 303 819 ₸


