
Abat ТШГ-10-1/1 гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:202441
183 015 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТШГ-10-1/1 шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен гастрономдарды тасымалдауға арналған. Модель 4 айналмалы доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі тежегіш құрылғылармен жабдықталған. Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бекіткіштер тасымалдау кезінде гастроэмкостьтардың түсу мүмкіндігін болдырмайды
- Дәнекерленген қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 100 келі
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000006393 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Биіктігі | 1191 мм |
| Тереңдігі | 395 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 82 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 565 мм |
- Бағасы: 183 015 ₸


