
Табаларға арналған шпилька-арба Abat ТШГ-15
- Бар
- Коды:202517
225 051 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТШГ-15 шпилька-арбасы КПП-4П, КПП-4Э, КПП-4М, КПП-4Э конвекциялық пештерімен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен гастрономдарды тасымалдау үшін қолданылады. Модель 4 резеңкеленген айналмалы дөңгелектермен жабдықталған, оның 2-уі тежегіш құрылғылармен жабдықталған. Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған
Ерекшеліктері:
- Бекіткіштер тасымалдау кезінде пісіру парақтарының құлап кетуіне жол бермейді
- Дәнекерленген қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 100 келі
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000005481 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Биіктігі | 1566 мм |
| Тереңдігі | 516 мм |
| Деңгейлер саны | 15 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін, пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 330х460 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 85 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 411 мм |
- Бағасы: 225 051 ₸


