
ШР‑16 және РПШ-16-2/1 ротациялық пештерінің ажыратқыш шкафына арналған Abat ТШГ-16-01 жылжымалы арба-шпилька
- Бар
- Коды:84310
443 672 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТШГ-16-01 жылжымалы шаш қыстырғыш арбасы науалар мен гастрономдарды тасымалдауға және арбаны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында РПШ-16-2/1 наубайхана шкафының жұмыс камерасының ішіне орналастыруға арналған. Модель 4 ыстыққа төзімді айналмалы дөңгелектермен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 200 келі
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000804261 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Биіктігі | 1605 мм |
| Тереңдігі | 587 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | бөлшектік шкаф, айналмалы пеш |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін, пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм, ГН 2/1, ГН 1/1 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 82 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 443 672 ₸


