
Abat ТШГ-12 гастроэмкосттарына арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:165413
238 474 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТШГ-12 Abat шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен гастрономдарды тасымалдауға арналған. Модель 4 резеңкеленген айналмалы дөңгелектермен жабдықталған, олардың екеуі тежегіш құрылғылармен және тасымалдау кезінде науалардың құлап кетуіне жол бермейтін құлыптармен жабдықталған. Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 100 келі
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000003091 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Биіктігі | 1581 мм |
| Тереңдігі | 656 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Мақсаты | науалар үшін, гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 350х600 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 110 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 431 мм |
- Бағасы: 238 474 ₸


