
Abat ТШГ-14-2/1 гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:24874
226 257 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТШГ-14-2/1 шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен гастрономдарды тасымалдауға арналған. Модель 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 200 келі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21010801218 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Биіктігі | 1520 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 14 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1, GN 2/1 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 82 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 685 мм |
- Бағасы: 226 257 ₸


