
Abat ТШГ-8-01 гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:154092
202 948 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТШГ-8-01 шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен гастрономдарды тасымалдауға арналған. Модель 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған. Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 80 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000002711 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Биіктігі | 1519 мм |
| Тереңдігі | 565 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін, пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 460х360 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 164 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 417 мм |
- Бағасы: 202 948 ₸


