
Abat ТШГ-8 гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:105986
215 406 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТШГ-8 шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен гастрономдарды тасымалдауға арналған. Модель 4 айналмалы дөңгелектермен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 80 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001341 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Биіктігі | 1520 мм |
| Тереңдігі | 685 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін, пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 430х550 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 160 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 495 мм |
- Бағасы: 215 406 ₸


