
Арба-шпилька домалатпа Abat ТШГ-16-6-4 РПШ-16 ротациялық пештері үшін
- Бар
- Коды:104894
289 352 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шығыршық арба-шпилька Abat ТШГ-16-6-4 науалар мен гастрономдарды тасымалдауға және арбаны қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында РПШ-16 наубайхана шкафының жұмыс камерасының ішіне орналастыруға арналған. Модель 4 ыстыққа төзімді айналмалы дөңгелектермен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 200 келі
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000804267 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Биіктігі | 1605 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | айналмалы пеш |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін, пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 85 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 462 мм |
- Бағасы: 289 352 ₸


