
Abat ТШГ-15х2 гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:202455
360 484 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТШГ-15х2 шпилька-арбасы ПКЕ-4Э конвекциялық пешімен бірге қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен гастрономдарды тасымалдау үшін қолданылады. Модель 4 резеңкеленген айналмалы дөңгелектермен жабдықталған, оның 2-уі тежегіш құрылғылармен жабдықталған. Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған
Ерекшеліктері:
- Бекіткіштер тасымалдау кезінде пісіру парақтарының құлап кетуіне жол бермейді
- Дәнекерленген қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 200 келі
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000005760 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Биіктігі | 1686 мм |
| Тереңдігі | 516 мм |
| Деңгейлер арасындағы қосарланғандық | 85 мм |
| Деңгейлер саны | 15 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін, пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 320х435 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 761 мм |
- Бағасы: 360 484 ₸


