
Арба-шпилька Abat ТШГ-7-6-4
- Бар
- Коды:202522
199 653 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арба-шпилька Abat ТШГ-7-6-4 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында науаларды тасымалдауға арналған. Модель 4 ыстыққа төзімді айналмалы дөңгелектермен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 80 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000005287 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Биіктігі | 1050 мм |
| Тереңдігі | 656 мм |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 110 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 481 мм |
- Бағасы: 199 653 ₸


