
КЭП-16П-01 конвекциялық пешке арналған Abat ТП 16-6-4 жылжымалы арба-шпилька
- Бар
- Коды:231833
418 683 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat TP 16-6-4 жылжымалы шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында КЕП-16П-01 конвекциялық пештерімен бірге гастрохем қоймаларын уақытша сақтау және тасымалдау және оны жұмыс камерасының ішіне орналастыру үшін қолданылады. Модель 4 полиуретанды айналмалы дөңгелектермен жабдықталған, олардың екеуі тығындары бар. Қаңқасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Күшейтілген U-тәрізді бағыттағыштар мен бекіткіштер тасымалдау кезінде аударылып қалу мүмкіндігін болдырмай, арбада гастроэмкостьтардың тұрақты орналасуын қамтамасыз етеді
- Тасымалдауға арналған алмалы-салмалы тұтқа
- Күшейтілген қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Бір деңгейге макс. жүктеме: 4 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 125 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000029685 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Биіктігі | 1660 мм |
| Тереңдігі | 565 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | конвекциялық пеш |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 765 мм |
- Бағасы: 418 683 ₸


