
Арба-шпилька домалатпа Abat ТШГ-14-8-6 ШР‑18М шкафы мен РПШ-18 айналмалы пештері үшін
- Бар
- Коды:105981
425 186 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шығыршық арба-шпилька Abat ТШГ-14-8-6 науалар мен гастрономдарды тасымалдауға және арбаны РПШ-18 наубайхана шкафының жұмыс камерасының ішіне немесе қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өз бетінше орналастыруға арналған. Модель 4 ыстыққа төзімді айналмалы дөңгелектермен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 300 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000804266 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Биіктігі | 1905 мм |
| Тереңдігі | 835 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | бөлшектік шкаф, айналмалы пеш |
| Деңгейлер саны | 14 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін, пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х800 мм, 600х400 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 118 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 662 мм |
- Бағасы: 425 186 ₸


