
Abat ТДШ-40-1/1 ШОКҚА-40-01 арналған шығыршық-арба
- Бар
- Коды:130819
430 008 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТДШ-40-1/1 жылжымалы арба-шпилька GN 1/1 гастро-ойықтарын жылжытуға және оларды ШОК-40-01 Abat шокты мұздату шкафының жұмыс камераларының ішіне орналастыруға арналған. Арба тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір деңгейге рұқсат етілген жүктеме: 4,5 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000001549 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Биіктігі | 1770 мм |
| Тереңдігі | 646 мм |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Үйлесімді жабдық | шокты мұздатуға арналған шкаф |
| Ені | 586 мм |
- Бағасы: 430 008 ₸


