
ПКА 20-2/1 бу конвектоматына арналған Abat ТП 20-2/1М жылжымалы арба-шпилька
- Бар
- Коды:159672
1 210 014 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТП 20-2/1М жылжымалы арба-шпилька гастрохем қоймаларын уақытша сақтауға және тасымалдауға және оны қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында комбайнның жұмыс камерасының ішіне орналастыруға арналған. Модель тығындары бар 4 полиуретанды айналмалы дөңгелектермен жабдықталған. Қаңқа 50х50 мм профильді құбырдан жасалған.
Үйлесімділік:
- Abat ПКА 20-2/1 бу конвектоматы
- Пароконвектомат Rational iCombi Classic 20-2/1
- Rational iCombi Pro 20-2/1 бу конвектоматы
Ерекшеліктері:
- Күшейтілген U-тәрізді бағыттағыштар мен бекіткіштер тасымалдау кезінде аударылып қалу мүмкіндігін болдырмай, арбада гастроэмкостьтардың тұрақты орналасуын қамтамасыз етеді
- Тасымалдауға арналған алмалы-салмалы тұтқа
- Полиуретанды дөңгелектер кез келген беттерде, соның ішінде тегіс емес беттерде қолдануға жарамды, төмен шу өткізгіштігімен ерекшеленеді, сонымен қатар бетінде қалдық қалдырмайды
- Дөңгелектерді жасау үшін қолданылатын полиуретан тозуға төзімділік пен серпімділіктің жоғарылауымен сипатталады, бұл өнімнің қызмет ету мерзімін ұзартады
- Күшейтілген қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Бір деңгейге макс. жүктеме: 4 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 125 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 11000031864 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 42 келі |
| Биіктігі | 1720 мм |
| Тереңдігі | 910 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | бу конвектоматы |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 2/1 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 765 мм |
- Бағасы: 1 210 014 ₸


