
Соққыға арналған Abat ТШ-20-1/1 жылжымалы арба-шпилька-20-1/ 1Т-01 және ПКА 20 бу комбайндары
- Бар
- Коды:130817
529 674 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ТШ-20-1/1 жылжымалы арба-шпилькасы GN 1/1 функционалдық сыйымдылықтарын жылжытуға және арбаны ШОКТЫ тоңазыту аппараттарының жұмыс камераларының ішіне орналастыруға арналған-20-1/ 1Т-01 және ПКА 20 типті комбайндар. Бұл арбаның әмбебаптығы кез келген түрдегі қоғамдық тамақтандыру орындарында тамақ дайындау және ұсыну процесін ұтымды ұйымдастыруға мүмкіндік береді.
Қосымша сипаттамалар:
- Бір деңгейге рұқсат етілген жүктеме: 4 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000001548 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33.5 кг |
| Биіктігі | 1658 мм |
| Тереңдігі | 690 мм |
| Жылу жабдығы үшінүйлесімді жабдық | шокты қатыруға арналған шкаф, бу конвектоматы |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 529 674 ₸


