
GASTRORAG XMPR-2216FN гастрономкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:51630
131 221 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG XMPR-2216FN шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен гастрономдарды тасымалдауға және сақтауға арналған. Модель 4 доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі құлыптары бар. Шпилька тасымалдауға ыңғайлы болу үшін бөлшектелген. Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Биіктігі | 1735 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Деңгейлер саны | 15 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 131 221 ₸


