
GASTRORAG XMPR-15B табаларға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:51635
124 357 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG XMPR-15B шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науалар мен гастрономдарды тасымалдауға және сақтауға арналған. Модель 4 доңғалақпен жабдықталған, оның 2-уі құлыптары бар. Шпилька тасымалдауға ыңғайлы болу үшін бөлшектелген. Конструкциясы тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.5 кг |
| Биіктігі | 1735 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Деңгейлер саны | 15 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 452 мм |
- Бағасы: 124 357 ₸


