
КАЙМАН СШ-44/122 науаларға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:180267
123 055 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN SSH-44/122 жиналмалы шаш қыстырғыш арба қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында лас ыдыстардың науаларын жинау және тасымалдау үшін қолданылады. Модель резеңкеленген айналмалы дөңгелектермен жабдықталған, оның 2-уі тежегішпен және пластикалық соққымен. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 125 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.6 кг |
| Биіктігі | 1760 мм |
| Тереңдігі | 365 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Мақсаты | науалар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 450х355 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 120 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 123 055 ₸


