
KAYMAN СШ-12/141 гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:87384
181 342 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СШ-12/141 шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік дүкендері мен науаларды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы мен бағыттағыштары AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шпилька бекітпесі бар дөңгелектермен жабдықталған
- Дәнекерленген қаңқа
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 келі |
| Биіктігі | 1510 мм |
| Тереңдігі | 545 мм |
| Деңгейлер саны | 14 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 181 342 ₸


