
KAYMAN СШ-42/121 гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:156192
142 482 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СШ-42/121 шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында гастрономдар мен науаларды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы мен бағыттағыштары AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Шектегіші бар әмбебап модель
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.7 кг |
| Биіктігі | 1760 мм |
| Тереңдігі | 545 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 370 мм |
- Бағасы: 142 482 ₸


