
Кәрзеңкелерге арналған шпилька-арба KAYMAN СШ-45/61
- Бар
- Коды:156274
125 418 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СШ-45/61 шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс жуғыш кассеталарды тасымалдау үшін қолданылады. Қаңқасы мен бағыттағыштары AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Резеңкеленген бұрылмалы дөңгелектер (тежегіші және пластикалық соққысы бар 2 доңғалақ)
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 125 мм
- Ыдыс жуатын кассеталардың өлшемдері: 500х500х100 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.3 кг |
| Биіктігі | 1760 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Мақсаты | себеттер үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 500х500х100 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 241 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 125 418 ₸


