
КАЙМАН СШ-14/99 науаларға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:86361
223 663 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СШ-14/99 шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында науаларды, гастрономдарды және науаларды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы мен сөрелері AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Торлы сөре
- Шпилька бекітпесі бар дөңгелектермен жабдықталған
- Дәнекерленген қаңқа
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 9 науа
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.4 кг |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Тереңдігі | 455 мм |
| Деңгейлер саны | 9 |
| Мақсаты | науалар үшін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 365 мм |
- Бағасы: 223 663 ₸


