
GN1/1 7 деңгейлі КАЙМАН СШ-22/71 гастроэмкоестеріне арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:311121
148 264 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СШ-22/71 шпилька-арбасы гастроэзкостьтарды уақытша сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель бағыттағыштардың 7 деңгейімен және құрылымның жоғарғы жағындағы үстіңгі тақтаймен жабдықталған. Қаңқа AISI 430 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған төртбұрышты қималы құбыр профилінен, бағыттағыштар мен үстелдің үсті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның ішінде 2 тұрақ тежегіші бар
- Дәнекерленген құрылым
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Қаңқа профилінің габариттері: 20х20 мм
- Болаттың қалыңдығы:
- Бағыттауыштар: 1 мм
- Қаңқасы: 1,2 мм
Назар аударыңыз! Суретте 2 секциясы бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.5 кг |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 670 мм |
- Бағасы: 148 264 ₸


