
KAYMAN СШ-43/123 табаларға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:156078
145 569 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СШ-43/123 шпилька арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік дүкендері мен науаларды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы мен бағыттағыштары AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
- Резеңкеленген бұрылмалы дөңгелектер (тежегіші және пластикалық соққысы бар 2 доңғалақ)
Қосымша сипаттамалар:
- Дөңгелектердің диаметрі: 125 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Биіктігі | 1760 мм |
| Тереңдігі | 590 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 470х580 мм |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 120 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 145 569 ₸


