
KAYMAN СШ-13/102 табаларға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:189247
208 253 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СШ-13/102 қаңылтыр табаға арналған шпилька-арба өндірістік цехтарда, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қаңылтыр табаларды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Модель 10 сөремен жабдықталған. Қаңқасы мен сырғанақтары AISI 304 тағамдық импорттық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген құрылым
- Пісірме табақтарға арналған тығындар
- 20 600/400 табаға арналған 10 деңгей
- Диаметрі 125 мм резеңкеленген айналмалы дөңгелектер - тежегіші және пластикалық соққысы бар екі доңғалақ
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 655x815x200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161144 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20.4 кг |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Тереңдігі | 810 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Мақсаты | пісірме табақтар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 600х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 208 253 ₸


