
GN1/1 деңгейлеріндегі КАЙМАН СШ-13/71-А 7х2 гастрономкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:311102
191 074 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СШ-13/71-А шпилька-арбасы гастроэзкостьтарды уақытша сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель бағыттағыштардың 7 деңгейі бар 2 секциямен және жиектері бар сөремен жабдықталған. Қаңқа AISI 304 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған шаршы қималы құбыр профилінен, бағыттағыштар мен сөрелер AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бағыттағыштардағы шеткі иілулердің арқасында сыйымдылықтарды сенімді бекіту
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның ішінде 2 тұрақ тежегіші бар
- Доға тәрізді тұтқалар 2 жағынан
- Дәнекерленген құрылым
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме:
- Жалпы: 150 кг
- Сөреге: 20 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
- Сөренің габариттері: 700х600 мм
- Сөренің ернеуінің биіктігі: 15 мм
- Қаңқа профилінің габариттері: 25 мм
- Болаттың қалыңдығы:
- Бағыттауыштар: 0,8 мм
- Сөрелер: 0,8 мм
- Қаңқасы: 1,5 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.5 кг |
| Биіктігі | 750 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Деңгейлер арасындағы қосарланғандық | 80 мм |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1060 мм |
- Бағасы: 191 074 ₸


