
KAYMAN СШ-24/72-А гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:311103
181 444 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СШ-24/72-А шпилька-арбасы гастроэзкостьтарды уақытша сақтауға және тасымалдауға арналған. Модель бағыттағыштардың 7 деңгейімен және жиектері бар 2 сөремен жабдықталған. Қаңқа AISI 201 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған дөңгелек қималы құбыр профилінен, бағыттағыштар мен сөрелер AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бағыттағыштардағы шеткі иілулердің арқасында сыйымдылықтарды сенімді бекіту
- 4 бұрылмалы доңғалақ, оның ішінде 2 тұрақ тежегіші бар
- Доға тәрізді тұтқалар 2 жағынан
- Дәнекерленген құрылым
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- 1 сөреге максималды жүктеме: 20 кг
- Дөңгелектердің диаметрі: 75 мм
- Сөрелерді тереңдету: 15 мм
- Қаңқа профилінің диаметрі: 25 мм
- Болаттың қалыңдығы:
- Бағыттауыштар: 0,8 мм
- Сөрелер: 0,8 мм
- Қаңқасы: 1,5 мм
Назар аударыңыз! Суретте 2 секциясы бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Биіктігі | 750 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1, GN 1/2 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық | 75/80 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1050 мм |
- Бағасы: 181 444 ₸


