
KAYMAN СШ-22/142 гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:185443
174 802 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СШ-22/142 шпилька-арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік және өндірістік мекемелерде гастрономдар мен науаларды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Модель гастро-ойықтарға арналған бағыттағыштардың 2 қатарымен және резеңкеленген айналмалы дөңгелектермен жабдықталған, оның 2-уі тежегішпен және пластикалық соққымен. Дәнекерленген қаңқа қалыңдығы 1,2 мм AISI 430 баспайтын болаттан жасалған 20х20 құбырдан, үстелдің үстіңгі тақтайы мен сырғанақтары қалыңдығы 1 сс AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 14x GN 1/1
- Қаптамадағы габариттері: 735x555x160 мм
Көлемі: 0,42 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.12 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 21.72 келі |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Қосөлшемді науалар / науалар | GN 1/1 |
| Деңгейлер саны | 7 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 730 мм |
- Бағасы: 174 802 ₸


