
KAYMAN СШ-11/101 гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:86822
221 201 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СШ-11/101 шпилька-арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік және өндірістік мекемелерде гастрономдар мен науаларды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы мен бағыттағыштары AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Шпилька бекітпесі бар дөңгелектермен жабдықталған
- Дәнекерленген қаңқа
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.1 кг |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 610 мм |
- Бағасы: 221 201 ₸


