
KAYMAN СШ-11/102 гастроэмкосттарға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:185442
250 077 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СШ-11/102 шпилька-арбасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ өнеркәсіптік және өндірістік мекемелерде гастрономдар мен науаларды тасымалдау және сақтау үшін қолданылады. Модель резеңкеленген айналмалы дөңгелектермен жабдықталған, оның 2-уі тежегішпен және пластикалық соққымен. Дәнекерленген қаңқа AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған 20х20 құбырдан, сөрелер мен сырғымалар AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 20x GN 1/1
- Қаптамадағы габариттері: 815x655x200 мм
Көлемі: 0,83 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23.1 кг |
| Биіктігі | 1500 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Мақсаты | гастроэмкосттар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | GN 1/1 |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 810 мм |
- Бағасы: 250 077 ₸


