
КАЙМАН СШ-54/82-А науаларға арналған шпилька-арба
- Бар
- Коды:310863
671 770 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN СШ-54/82-А шпилька арбасы лас ыдыстары бар науаларды уақытша сақтауға және тамақтану залынан қоғамдық тамақтандыру орындарындағы жуу бөлмесіне тасымалдауға арналған. Модель алынбалы жауынгерлік және артқы панельдермен, екі жағындағы тұтқалармен және 4 айналмалы дөңгелектермен, соның ішінде 2 тұрақ тежегішімен жабдықталған, бағыттаушы рельстердің конструкциясы науалардың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Дәнекерленген қаңқа AISI 304 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған төртбұрышты қималы құбыр профилінен, бағыттағыштар AISI 304 маркалы тот баспайтын болаттан жасалған штангадан, панельдер көміртекті болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- 1 деңгейге максималды жүктеме: 10 кг
- Қаңқа профилінің габариттері: 25х25 мм
- Қаңқа болатының қалыңдығы: 1,5 мм
- Дөңгелектердің диаметрі: 125 мм
- Науалардың ең аз ені: 330 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Деңгейлер арасындағы қосарланғандық | 175 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Мақсаты | науалар үшін |
| Науалар/ науалар өлшемі | 370х600 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1641 мм |
- Бағасы: 671 770 ₸


